Meksikas rūpnīcā nogrand sprādziens; četri bojāgājušie

Komentāri
Meksikas rūpnīcā nogrand sprādziens; četri bojāgājušie
Foto: Niklas Freidwall /Flickr

Četri cilvēki gājuši bojā sprādzienā pirotehnikas rūpnīcā Meksikā. Pēc sprādziena rūpnīcu pārņēma liesmas un glābšanas dienesti ēkai nevarēja piekļūt vairākas stundas.

Drošības apsvērumu dēļ uz laiku tika slēgts blakus esošais lielceļš, un policija veica blakus esošās teritorijas evakuāciju. Sākotnējā izmeklēšanas informācija liecina, ka rūpnīcā eksplodējuši apmēram trīs simti kilogramu šaujampulvera. Eksplozijas izcelšanās iemesls pagaidām vēl tiek noskaidrots, taču amatpersonas norāda, ka sprādzienā vainojami darba drošības pārkāpumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl