Meksikas pilsētā, kur tika atrasts masu kaps, kontroli pārņēmusi armija

Komentāri
Meksikas pilsētā, kur tika atrasts masu kaps, kontroli pārņēmusi armija
Foto: REUTERS/SCANPIX

Meksikas federālās policijas spēki un armija pārņēmusi kontroli valsts dienvidu pilsētā Igvalā, kur nedēļas nogalē tika uziets masu kaps ar aptuveni 30 nogalinātu cilvēku mirstīgajām atliekām.

Jau ziņots, ka amatpersonas lēš, ka tās pieder studentiem, kuri mīklaini pazuda septembra beigās. Pēdējo reizi studenti, kas bija ieradušies minētajā reģionā, lai piedalītos skolotāju tiesību atbalsta pasākumos, bija redzēti, kad viņiem ar spēku lika iekāpt policijas mikroautobusos. Kā norāda aculiecinieki, pēc tam, kad studenti bija sakāpuši transportlīdzekļos, policija pa tiem atklāja uguni, nogalinot sešus no demonstrantiem. Saistībā ar šo notikumu aizturēti 20 policisti. Mediji ziņo, ka pilsētas policija esot saaugusi ar vietējo narkobandu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban Igvalā ievesti vairāk nekā četri simti federālo policistu un karavīru. Viņu uzdevums būs rūpēties par drošību un kārtību.

Amatpersonas norāda, ka šobrīd visi Igvalas policisti ir atbruņoti un nosūtīti uz militāro bāzi, kur tiks pārbaudīts, vai viņu ieroči nav izmantoti noziegumos.

Šobrīd ir aizturēti 22 likumsargi un astoņi vietējās narkobandas locekļi.

Meksikas prezidents sola, ka vainīgie tiks saukti pie atbildības.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl