Komentāri
Meksikā narkotiku karteļa un policistu apšaudē 43 bojāgājušie
Foto: LETA

Vismaz 43 cilvēki gājuši bojā vienā no lielākajām narkotiku karteļu sadursmēm ar likumsargiem Meksikā.

Apšaude ilgusi trīs stundas. Tās laikā nodegusi noliktava un sešas automašīnas, bet aizdomās turētie bandas pārstāvji iebēguši labības laukos, kas apgrūtinājis drošības spēku operāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc sadursmēm ar likumsargiem no notikuma vietas Meksikas rietumos izņemts liels skaits ieroču, tostarp vismaz 30 šautenes.

Cīņa ar narkotiku karteļiem ir viena no galvenajām Meksikas prezidenta Enrikes Penjas-Njeto prioritātēm. Pēdējo deviņu gadu laikā, kopš valdība cenšas apkarot narkotiku karteļus, ir gājuši bojā vairāk nekā 80 tūkstoši cilvēku un vēl 22 tūkstoši ir pazuduši bez vēsts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl