Meksikā atrod studentu masu kapu

Komentāri
Meksikā atrod studentu masu kapu

Meksikas pilsētas Igualas pievārtē policija atklājusi masu kapu. Netālu no šīs vietas 27. septembrī pazuda 43 studenti. Kā norāda policijas pārstāvji, masu kapu izdevies atklāt pateicoties anonīmiem ziņotājiem.

Varas iestādes gan norāda, ka nav īsti skaidrs vai masu kapā atrastie līķi ir pazudušo studentu mirstīgās atliekas. Pēdējo reizi studenti, kas bija ieradušies uz reģionu, lai piedalītos skolotāju tiesību atbalsta pasākumos, bija redzēti, kad viņiem ar spēku lika iekāpt policijas mikroautobusos. Kā norāda aculiecinieki, pēc tam, kad studenti bija sakāpuši transporta līdzekļos, policija pa tiem atklāja uguni nogalinot sešus no demonstrantiem. Saistībā ar šo notikumu ir aizturēti 20 policisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr aculiecinieku norāda, ka daļa dzīvi palikušo demonstrantu tika aizvesti nezināmā virzienā, bet daļai izdevās paslēpties.

Nav īsti skaidrs, cik daudz līķu atrodas masu kapos. Policija arī norāda, ka vietējai policijai, iespējams, ir bijušas ciešas saites ar narkomafiju, kas ir bēdīgi slavena ar savu brutalitāti.

Lasi vēl