Meksikā atrod studentu masu kapu

Komentāri
Meksikā atrod studentu masu kapu
()

Meksikas pilsētas Igualas pievārtē policija atklājusi masu kapu. Netālu no šīs vietas 27. septembrī pazuda 43 studenti. Kā norāda policijas pārstāvji, masu kapu izdevies atklāt pateicoties anonīmiem ziņotājiem.

Varas iestādes gan norāda, ka nav īsti skaidrs vai masu kapā atrastie līķi ir pazudušo studentu mirstīgās atliekas. Pēdējo reizi studenti, kas bija ieradušies uz reģionu, lai piedalītos skolotāju tiesību atbalsta pasākumos, bija redzēti, kad viņiem ar spēku lika iekāpt policijas mikroautobusos. Kā norāda aculiecinieki, pēc tam, kad studenti bija sakāpuši transporta līdzekļos, policija pa tiem atklāja uguni nogalinot sešus no demonstrantiem. Saistībā ar šo notikumu ir aizturēti 20 policisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr aculiecinieku norāda, ka daļa dzīvi palikušo demonstrantu tika aizvesti nezināmā virzienā, bet daļai izdevās paslēpties.

Nav īsti skaidrs, cik daudz līķu atrodas masu kapos. Policija arī norāda, ka vietējai policijai, iespējams, ir bijušas ciešas saites ar narkomafiju, kas ir bēdīgi slavena ar savu brutalitāti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl