Mehiko ieradušies no ASV deportētie meksikāņi

Komentāri
Mehiko ieradušies no ASV deportētie meksikāņi
FOTO: LETA

Meksikā ieradušies pirmie Donalda Trampa agresīvās imigrācijas politikas upuri. Meksikas prezidents Enrike Penja Njeto Mehiko lidostā sagaidījis pirmos 135 no ASV deportētos meksikāņus.

Uzrunājot savus tautiešus, Penja Njeto paziņoja, ka viņš darīs visu, lai sniegtu atbalstu šiem cilvēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

‘’Jūs neesat vieni. Ļaujiet valdībai jums palīdzēt atgriezties savā valstī. Daudzi no jums ir bijuši prom vairākus gadus, bet mēs darīsim visu, lai jūs dzimtenē justos labi. Valdības durvis jums vienmēr būs atvērtas,” sacīja Meksikas prezidents.

Tikmēr liela daļa deportēto meksikāņu sola, ka, neskatoties ne uz ko, atgriezīsies ASV, jo tur palikušas viņu sievas un bērni, kuriem izdevies iegūt ASV pilsonību.

‘’Es noteikti došos atpakaļ. Tur ir mana sieva un bērni. Es ģimenē esmu tas, kurš strādā, es esmu maizes pelnītājs. Man nav izvēles.”

Atgādinām, ka Tramps nelegālās imigrācijas apkarošanu ar Meksiku padarīja par savas priekšvēlēšanu kampaņas stūrakmeni. Tagad, pēc stāšanās amatā, viņš solījis tuvāko mēnešu laikā uzcelt mūri gar ASV un Meksikas robežu. Turklāt Tramps paziņojis, ka sienas būvniecību kompensēs Meksika.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl