3 komentāri

Ja Polija un Ungārija neuzņems bēgļu kvotu sadalītos patvēruma meklētājus, tām var nākties pamest Eiropas Savienību (ES), par to vēsta britu laikraksts “The Times”.

Rakstā apgalvots, ka Vācija un Francija kopā ar vēl vairākām valstīm gatavo ultimātu, pieprasot, lai Polija un Ungārija akceptē savu migrantu kvotu vai arī no bloka izstājas. Līdz šim tās pārdalei nav piekritušas – Budapešta pret Briselē pieņemto shēmu vērsusies tiesā, bet Varšava Eiropas Komisijas kritiku vispār ignorējusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka kopumā Bloka dalībvalstīm jāsadala 160 000 nelegālo bēgļu no Itālijas un Grieķijas. Latvija no savas vairāk nekā 500 bēgļu kvotas uzņēmusi jau aptuveni pusi.

 

TOP komentāri

 • Ļaunuma impērija
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  ES ir vairākas valstis, kuras 20. gs. aktīvi darbojās gan Āfrikas valstīs, gan Dienvidaustrumu Āzijā kā kolonisti,tās tagad varētu savu "labo darbu" sekas labot,nevis spiest uz visām Eiropas valstīm.
 • esija
  0 0 0

  esija

  Tas tak nav normali,neuznemt un nerupeties par paris begliem..nu Latvija vispar neprot rupeties par tiem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl