Komentāri
Mēbeļu ražotājs taisnojas par bērnu gultiņu, kas atgādina raķešu sistēmu BUK
AFP/LETA

Kāds Krievijas mēbeļu ražotājs ir spiests taisnoties pēc kritikas vētras, ko izraisījis tās jaunākais produkts – bērnu gultiņa. Šī gultiņa atgādina BUK raķešu sistēmu, ar kuru virs Ukrainas austrumiem tika notriekta Malaizijas pasažieru lidmašīna.

Sanktpēterburgā bāzētais uzņēmums CaroBus ražo bērnu mēbeles, kas atgādina kuģus, autobusus un lidmašīnas. Tomēr viņu jaunākais ražojums – gultiņa, kas atgādina raķešu sistēmu BUK – izraisījis sašutuma vētru internetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gultiņas foto pāršalca sociālos tīklus Krievijā tikai dažas dienas pēc tam kad Nīderlandes ekspertu vadīta komisija secināja – 2014.gadā Malaizijas Aviokompānijas reisa MH17 lidmašīna tika notriekta tieši ar BUK raķešu sistēmu, kas Ukrainā tika ievesta no Krievijas.

Mēbeļu ražotnes direktors skaidro, ka iedvesma šai gultai nenāk no Ukrainas krīzes, bet gan no klientu pieprasījuma. Tomēr, ņemot vērā kritiku, nolemts produktu nesaukt par BUK, bet gan – Aizstāvi.

Pretrunīgi vērtētā gulta maksā 11 tūkstošus rubļu – apmēram 160 eiro. Kompānijas piedāvājumā ir arī gultas, kuru dizainu iedvesmojuši Londonas sarkanie divstāvu autobusi, kā arī pirātu kuģi. Iepriekš par BUK dēvēto gultu nolemts izgatavot pēc Uzvaras svētkiem, atzīmējot 70. gadadienu kopš Otrā pasaules kara beigām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl