Komentāri

Svētdienas, 8. oktobra, vakarā Krievijas galvaspilsētā Maskavā izcēlās plašs ugunsgrēks tirdzniecības centrā “Sindika”.

No lielveikala evakuēja 3000 cilvēkus. Ugunsgrēks izcēlās būvmateriālu noliktavā, kur glabājās arī lakas un krāsas. Tālāk uguns caur ventilācijas šahtām izplatījās pa visu ēku un tās jumtu. Kopējā ugunsgrēka platība pārsniedza 55 000 kvadrātmetru un iebruka griesti 1000 kvadrātmetru platībā, ziņo aģentūra Itar Tass.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēka dēļ vairākas automašīnas, kas bija novietotas stāvvietā, uzsprāga. Virs pilsētas parādījās biezi dūmi, kas izraisīja plašus sastrēgumus pie netālu esošā Maskavas apvedceļa. Šis tirdzniecības centrs specializējās būvmateriālu tirgošanā.

Pagaidām nav ziņu par cietušajiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl