Komentāri
Maskava šovakar sola novērst protestus Navaļnija atbalstam
(Foto: LETA)

Pēc opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija aicinājuma pulcēties uz protestiem pret viņa notiesāšanu Maskavas policija otrdien paziņojusi, ka novērsīs visus nelegālos protestus pilsētā.

“Saskaņā ar likumu drošības spēki novērsīs visas nesankcionētās akcijas. Citu alternatīvu nav,” paziņoja Maskavas drošības departamenta vadītājs Aleksejs Majorovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Maskavas tiesa otrdien atzina Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija vainu apsūdzībās par 27 miljonu rubļu nozagšanu Francijas kosmētikas uzņēmumam Yves Rocher un piesprieda viņam trīsarpus gadus ilgu nosacītu cietumsodu.

Savukārt viņa brālim Oļegam tajā pašā lietā tika piespriests trīsarpus gadu reāls cietumsods.
Oļegs pēc sprieduma tiesas zālē tika arestēts, kamēr Aleksejs līdz turpmākajam paliks mājas arestā.
Katram no apsūdzētajiem piespriesta arī pusmiljonu rubļu liela sodanauda. Brāļu Navaļniju advokāti jau paziņojuši, ka spriedums tiks pārsūdzēts.

Navaļnijs aicinājis savus atbalstītājus otrdien pulcēties pie Kremļa un protestēt, līdz “režīms, kas sagūsta un moka nevainīgus cilvēkus, tiek gāzts.”

Viņa atbalstītāji sociālajā tīklā “Facebook” izveidojuši grupu, kuras dalībnieki vakarā gatavojas piedalīties protesta akcijā. Savu piedalīšanos apstiprinājuši jau aptuveni 18 000 cilvēku.

Sākotnēji bija plānots, ka protesta akcija notiks 15.janvārī, kad tiesa gatavojās pasludināt spriedumu. Taču, tā kā spriedums tika pasludināts šodien, arī protesta akcija pārcelta uz šo vakaru, kas neatstāj laiku saņemt attiecīgo atļauju no varasiestādēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl