Komentāri

Maskavā notikusi militārā parāde par godu 1941. gada 7. novembra parādei, kad fašistiskās Vācijas spēki bija pietuvojušies Maskavai. Parādē gan karavīru formas tērpi, ieroči, automašīnas bija maksimāli pietuvinātas 1941. gada sarkanās armijas atribūtiem.

Padomju Savienības laikā 7. novembra parāde notika par godu boļševiku revolūcijai 1917. gadā.

1941. gada 7. novembra parāde ir leģendāra, jo daudzi no tās dalībniekiem uzreiz no Sarkanā laukuma devās uz frontes priekšējām līnijām. Tiek uzskatīts, ka Staļina iniciētajai parādei tolaik bija milzīgs iespaids uz Maskavas un tā laika Padomju Savienības iedzīvotājiem, kas deva morālu pacēlumu cīņā pret fašistiskās Vācijas spēkiem.

Vairāk skaties foto un video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl