Maskavā uzbrucējs sadūris radio “Eho Moskvi” žurnālisti

Komentāri
Maskavā uzbrucējs sadūris radio “Eho Moskvi” žurnālisti
Foto: Reuters

Maskavā kāds vīrietis ielauzies radiostacijas “Eho Moskvi” ēkā un ar nazi uzbrucis raidījumu vadītājai Tatjanai Felgengauerei, sadurot viņu kaklā. 

Uzbrucējs iepūtis “Eho Moskvi” redakcijas durvju sargam sejā piparu gāzi, ar liftu uzbraucis uz 14. stāvu, kur atrodas Felgengaueres darba vieta, un mēģinājis pārgriezt viņai rīkli. Tad viņš aizturēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žurnāliste nogādāta slimnīcā, un viņas dzīvībai briesmas nedraud. Kāds ar izmeklēšanu saistīts avots žurnālistiem neoficiāli teicis, ka uzbrukums nav saistīts ar Felgengaueres profesionālo darbību.

Spriežot pēc uzbrucēja ierakstiem sociālajos tīklos, vīrietis jau vairākus gadus bijis apsēsts ar Felgengaueri un uzskatījis, ka žurnāliste viņu telepātiski vajā. Šobrīd ierosināta lieta par slepkavības mēģinājumu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl