Maskavā uzbrucējs sadūris radio “Eho Moskvi” žurnālisti

Komentāri
Maskavā uzbrucējs sadūris radio “Eho Moskvi” žurnālisti
Foto: Reuters

Maskavā kāds vīrietis ielauzies radiostacijas “Eho Moskvi” ēkā un ar nazi uzbrucis raidījumu vadītājai Tatjanai Felgengauerei, sadurot viņu kaklā. 

Uzbrucējs iepūtis “Eho Moskvi” redakcijas durvju sargam sejā piparu gāzi, ar liftu uzbraucis uz 14. stāvu, kur atrodas Felgengaueres darba vieta, un mēģinājis pārgriezt viņai rīkli. Tad viņš aizturēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žurnāliste nogādāta slimnīcā, un viņas dzīvībai briesmas nedraud. Kāds ar izmeklēšanu saistīts avots žurnālistiem neoficiāli teicis, ka uzbrukums nav saistīts ar Felgengaueres profesionālo darbību.

Spriežot pēc uzbrucēja ierakstiem sociālajos tīklos, vīrietis jau vairākus gadus bijis apsēsts ar Felgengaueri un uzskatījis, ka žurnāliste viņu telepātiski vajā. Šobrīd ierosināta lieta par slepkavības mēģinājumu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl