Komentāri
Maskavā pēc dramatiskas apšaudes arestēti trīs noziedznieki
FOTO: SCANPIX

Maskavā pēc dramatiskas apšaudes aizturēti trīs noziedznieki no krimināla grupējuma, kas tiek turēts aizdomās par vairāk nekā 30 miljonu rubļu (489 000 eiro) nolaupīšanu, ceturtdien paziņojusi Krievijas policija.

Kriminālizmeklēšanas pārvaldes un īpašo spēku vienības policisti trešdien aizturēja trīs noziedzniekus no krimināla grupējuma, kas specializējies skaidras naudas kurjeru aplaupīšanā, teikts policijas paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturēšanas laikā izcēlās apšaude, kas notika gaišā dienas laikā netālu no Pavelecka dzelzceļa stacijas.

Krievijas mediji notikušo salīdzināja ar nemierīgo deviņdesmito gadu notikumiem un pauda bažas, kādēļ policisti izmantojuši ieročus, ja lodes varējušas trāpīt garāmgājējiem.

Turklāt noziedzniekiem izdevās aizbēgt savā zagtajā automašīnā. Sekoja pakaļdzīšanās, kuras laikā noziedznieki ar savu automašīnu ietriecās policijas automašīnā un vēl piecos transportlīdzekļos, informēja policija.

Viens no noziedzniekiem tika aizturēts, kad ieskrēja Danilova klosterī, kas ir Krievijas pareizticīgo baznīcas patriarha oficiālā rezidence.

Policijas atklāja, ka pēdējais noziegums, ko banda pastrādājusi, bijusi vairāk nekā astoņu miljonu rubļu nolaupīšana pagājušajā mēnesī.

Banda tiek turēta aizdomās par vairāk nekā 20 laupīšanām, kas pastrādātas pēdējā pusotra gada laikā.

Krievija televīzija ziņoja, ka noziedznieki nākuši no Moldovas, Gruzijas un Tadžikistānas. Viņi tiek nopratināti, un apsūdzības vēl nav izvirzītas.

Lasi vēl