Komentāri
Maskavā noticis ugunsgrēks šūšanas rūpnīcā; vismaz 12 bojāgājušie
Foto: AFP / LETA

12 cilvēki gājuši bojā ugunsgrēkā kādā šūšanas rūpnīcā Maskavā. Ugunsgrēks izcēlās sestdienas vakarā Sokoļņiku rajonā Krievijas galvaspilsētas austrumdaļā un pilnībā pārņēma 3000 kvadrātmetru ēku.

Neoficiāli izskanējušas aizdomas, ka ugunsgrēka iemesls varētu būt ļaunprātīga dedzināšana, lai slēptu kāda cita nozieguma pēdas. Ugunsgrēku izdevās apdzēst ap vieniem naktī, ugunsdzēsēji arī apturēja liesmu izplatīšanos, vēl pirms tās sasniedza pirotehnikas darbnīcu ēkas pagrabstāvā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd nav zināms, vai 12 upuri ir gājuši bojā ugunsgrēkā vai agrāk. Bojāgājušo vidū ir arī divi bērni un viens zīdainis. Pagaidām visi identificētie upuri ir ekonomiskie migranti no Centrālāzijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl