Maskavā nojauks ēkas, kas neiederas pilsētas veidolā

Komentāri

Maskavā sākusies savdabīga pilsētas attīrīšana – varas iestādes nolēmušas nojaukt bez būvniecības atļaujas uzceltās ēkas, kas neiederas pilsētas arhitektoniskajā ainavā.

Nojaukšanai nolemtas galvenokārt pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados uzceltās mājas – pārsvarā tie ir veikali, kafejnīcas, kioski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savulaik šīm būvēm bija dota tikai pagaidu būvniecības atļauja, tāpēc tās celtas kā pārvietojami namiņi.

Taču galu galā tās Krievijas metropolē atrodas vairāk nekā divas desmitgades un, pēc varas iestāžu domām, krietni bojā Maskavas izskatu.

Daudzi īpašnieki neatsaucās aicinājumam pašiem novākt nevēlamās ēkas, tāpēc viņus šajās dienās pārsteidza nevēlams viesis – buldozers. Šī akcija guvusi plašu sabiedrības atbalstu.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl