Marseļas prokurors: aiz masu sadursmēm stāvējuši 150 agresīvi Krievijas pilsoņi

0 Komentāru
Marseļas prokurors: aiz masu sadursmēm stāvējuši 150 agresīvi Krievijas pilsoņi
FOTO: LETA

Lielākās nekārtības un apkaunojumu savai valstij šajās dienās sagādājuši futbola fani no Krievijas, kuri pirms divām dienām uzbruka angļu līdzjutējiem, un demolēšana pēc tam turpinājās arī Marseļas ielās. Taču piedzērušies un agresīvi šobrīd ir arī citu valstu līdzjutēji. Francija gatavojas izraidīt visus huligānus.

Skats uz Francijas pilsētas Nicas ielām nedēļas nogalē bija katastrofāls. Ziemeļīrijas fani turpināja iestiprināties atkritumu un pudeļu vidū, daži turpat atguva spēkus, un uzdzīve turpinājās, par spīti viena ziemeļīru līdzjutēja nāvei, nokrītot no pilsētas senā nocietinājuma mūriem.

Situācija Eiropas čempionāta laikā kļuvusi tik kritiska, ka organizatoriem pat nācies aizliegt alkohola tirdzniecību spēļu norises tuvumā, cerot vismaz šādi likt futbola faniem saglabāt nedaudz saprāta.

Pēc tam, kad krievu līdzjutēji stadionā uzbruka Anglijas faniem, sadursmes Marseļā ilgušas vairākas dienas, policijai pat lietojot asaru gāzi. Francijas iekšlietu ministrs jau paziņojis, ka sākta huligānu izraidīšana no valsts, bet prokurors šodien atklāja, ka aiz uzbrukumiem stāvējuši labi trenēti Krievijas pilsoņi. 

Nevienu no agresīvajiem krieviem Marseļas policijai tā arī neizdevās aizturēt, bet tiesas priekšā šodien bija jāstājas sešiem britiem, trīs frančiem un vienam austrietim. Viņiem draud cietumsods un aizliegums iebraukt Francijā.

Pēc notikušā UEFA brīdinājusi, ka Anglijas un Krievijas izlases var tikt diskvalificētas, ja sadursmes atkārtosies.

 

Video

0 Komentāru