Marokā sāk atdzimt tūrisma industrija

0 Komentāru
Marokā sāk atdzimt tūrisma industrija
ZUMAPRESS/SCANPIX

Marokā sākusi atdzimt tūrisma industrija – kopš jūnija vidus atjaunoti starptautiskie lidojumi uz Maroku, kā rezultātā Ziemeļāfrikā esošo valsti atkal ļauts apmeklēt viesiem no ārzemēm, vēsta TV3 ziņu raidījums “900 sekundes”.

Līdz ar lidojumu atjaunošanu kopš jūnija vidus Marokā atkal var ierasties tūristi. Un tas ļāvis sākt nedaudz atkopties tūrismam, kas ir nozīmīga industrija šajā valstī. Pirms pandēmijas rādītāji gan vēl netiek sasniegti.

Laisku dienu pie baseina Marokas pilsētā Marrākešā pavada kanādieši Paskāls un Natālija Greko. Viņiem šīs ir ilgi gaidītas brīvdienas. Greko ģimene ir bieži viesi Marokā, tomēr šoreiz Marrākešā viņi ieradušies pēc ilgāka pārtraukuma. Marokas viesmīlību abi bauda pirmo reizi kopš pagājušā gada februāra.

Piemēram, kādā viesnīcā ir aizņemti aptuveni 60% istabu. Ārzemju tūristu ir tikai 12% visu viesu Pārējie ir ārzemēs dzīvojošie marokāņi, kuri ieradušies apciemot dzimto zemi.

Marrākeša ir viens no Marokas populārākajiem galamērķiem klimata, vēsturisko tirgus laukumu, plašā viesnīcu un restorānu klāsta dēļ.

0 Komentāru