Komentāri

16 gadus jaunā zviedriete aizbēga uz Sīriju pagājušajā gadā, tur viņu sev līdzi aizvīla kāds jauns vīrietis, kurš atbalsta Islāma valsti – ziņoja amatpersonas. Glābšanas operācija notika pagājušajā nedēļā, un tagad meitene atrodas Irākas ziemeļos, gaidot, kad varēs doties mājās, vēsta Reuters.

Pērnā gada maijā 16 gadus jaunā zviedriete aizbēga uz Sīriju kopā ar savu draugu, kurš, izrādās, bija ISIS terorists. Zināms, ka pusaudze bijusi stāvoklī. Ar savu draugu teroristu viņa iepazinās 14 gadu vecumā, īsi pēc tam, kad pameta mācības skolā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecāki meitenes pazušanā vaino sociālos dienestus, kas sākumā nav ticējuši, ka meitene tiešām aizbēgusi uz arābu valstīm.

Tagad meitene stāsta, ka piekritusi doties līdzi savam draugam “pie ISIS”, jo nav zinājusi, kas tas ir. “Es piekritu, jo nezināju, kas ir ISIS, ne arī – kas ir islāms,” vēlāk intervijā stāsta zviedriete.

Zviedrietei un viņas draugam izdevās šķērsot vairāku valstu robežas bez pases. Viņi ceļojuši, izmantojot vilcienus un autobusu.

Taču, nonākot Sīrijā, zviedrieti pārsteiguši turienes skarbie dzīves apstākļi. “Mājā nebija nekā – ne elektrības, ne ūdens. Tas bija pavisam citādāk nekā manās mājās Zviedrijā,” viņa stāsta.

Pēc tam viņa mēģinājusi telefoniski sazināties ar savu māti, un sacījusi, ka vēlas atgriezties Zviedrijā.

Tikmēr viņas bērna tēvs iepriekš ierunājis video, kurā saka, ka vecāki nekad nedabūs savu “mazo meiteni” atpakaļ un ka viņa no Zviedrijas ir aizbēgusi, jo valsts ir pilna ar rasistiem.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl