Komentāri
Ņujorkā vīrietis ar automašīnu ietriecas cilvēkos; vismaz astoņi bojāgājušie
Uzbrukumā nogalināti vismaz seši cilvēki. (REUTERS/LETA)

Pasauli satricinājis jauns terorakts. Ņujorkas Manhetenas rajonā kāds vīrietis ar automašīnu iebraucis cilvēkos uz velosipēdistu celiņa. Ir astoņi bojāgājušie, bet vēl vairāki guvuši nopietnus ievainojumus.

Pēc sadursmes uz veloceliņa automašīna turpināja braukt un sadūrās ar skolas autobusu, ievainojot divus pieaugušos un divus bērnus. Uzbrucējs izlēcis no auto, turot rokās divas šaujamieroču imitācijas. Ņujorkas policija viņu sašāvusi vēderā un aizturējusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš nogādāts slimnīcā. Uzbrukumā kopumā ievainoti 11 cilvēki. Aculiecinieki pavēstījuši, ka uzbrucējs kliedza “Allahu Akbar”, pirms viņu sašāva policija. Tiek ziņots, ka uzbrucējs ir 29 gadus vecais Saifullo Saipovs no Uzbekistānas, kurš 2010. gadā ieradies ASV.

 

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl