Komentāri
Ņujorkā vīrietis ar automašīnu ietriecas cilvēkos; vismaz astoņi bojāgājušie
Uzbrukumā nogalināti vismaz seši cilvēki. (REUTERS/LETA)

Pasauli satricinājis jauns terorakts. Ņujorkas Manhetenas rajonā kāds vīrietis ar automašīnu iebraucis cilvēkos uz velosipēdistu celiņa. Ir astoņi bojāgājušie, bet vēl vairāki guvuši nopietnus ievainojumus.

Pēc sadursmes uz veloceliņa automašīna turpināja braukt un sadūrās ar skolas autobusu, ievainojot divus pieaugušos un divus bērnus. Uzbrucējs izlēcis no auto, turot rokās divas šaujamieroču imitācijas. Ņujorkas policija viņu sašāvusi vēderā un aizturējusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš nogādāts slimnīcā. Uzbrukumā kopumā ievainoti 11 cilvēki. Aculiecinieki pavēstījuši, ka uzbrucējs kliedza “Allahu Akbar”, pirms viņu sašāva policija. Tiek ziņots, ka uzbrucējs ir 29 gadus vecais Saifullo Saipovs no Uzbekistānas, kurš 2010. gadā ieradies ASV.

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl