Komentāri
Ņujorkā vīrietis ar automašīnu ietriecas cilvēkos; vismaz astoņi bojāgājušie
Uzbrukumā nogalināti vismaz seši cilvēki. (REUTERS/LETA)

Pasauli satricinājis jauns terorakts. Ņujorkas Manhetenas rajonā kāds vīrietis ar automašīnu iebraucis cilvēkos uz velosipēdistu celiņa. Ir astoņi bojāgājušie, bet vēl vairāki guvuši nopietnus ievainojumus.

Pēc sadursmes uz veloceliņa automašīna turpināja braukt un sadūrās ar skolas autobusu, ievainojot divus pieaugušos un divus bērnus. Uzbrucējs izlēcis no auto, turot rokās divas šaujamieroču imitācijas. Ņujorkas policija viņu sašāvusi vēderā un aizturējusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš nogādāts slimnīcā. Uzbrukumā kopumā ievainoti 11 cilvēki. Aculiecinieki pavēstījuši, ka uzbrucējs kliedza “Allahu Akbar”, pirms viņu sašāva policija. Tiek ziņots, ka uzbrucējs ir 29 gadus vecais Saifullo Saipovs no Uzbekistānas, kurš 2010. gadā ieradies ASV.

 

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl