Komentāri

Lībijas lidsabiedrības “Afriqiyah Airways” pasažieru lidmašīnas nolaupītāji padevušies Maltas varasiestādēm, ziņo mediji.

Lībijas ārlietu ministrs pirms tam paziņoja, ka nolaupītāji lūguši politisko patvērumu Maltā.

Abi nolaupītāji pavēstījuši, ka viņi ir 2013.gadā gāztā Lībijas diktatora Muamara Kadafi atbalstītāji un vēlas dibināt Kadafi idejas atbalstošu politisko partiju.

Nolaupītāji pirms tam atbrīvoja visus 111 lidmašīnas pasažierus un dažus apkalpes locekļus.

Jau ziņots, -Maltas lidostā ārkārtas nosēšanos veikusi “Afriqiyah Airways” lidmašīna. Tas darīts, jo bija aizdomas par “iespējamu nolaupīšanu”.

Tiek ziņots, ka divi uzbrucēji vairākas reizes draudējuši “uzspridzināt gaisa kuģi”, un pieprasīts veikt nosēšanos Maltā. Lidmašīna veica pārlidojumu iekšējā reisā Lībijā.

Lībijas drošības spēki ziņo, ka pilots īsi pirms pazušanas no sakariem sazinājies ar Tripoles lidostu, un teicis, ka vēlējies veikt nosēšanos Lībijā, taču uzbrucēji to nav pieļāvuši.

Uzbrucēji apgalvo, ka viņiem ir rokas granāta.

Mediji ziņo, ka Lībijas transporta ministrs tagad veic pārrunas ar lidmašīnas nolaupītājiem.

Uz lidmašīnas klāja atrodas 118 cilvēku – 111 pasažieri un septiņi apkalpes locekļi, viens no pasažieriem ir zīdainis.

Tagad lidmašīnu ielenkuši Maltas drošības spēki.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl