Komentāri

Lībijas lidsabiedrības “Afriqiyah Airways” pasažieru lidmašīnas nolaupītāji padevušies Maltas varasiestādēm, ziņo mediji.

Lībijas ārlietu ministrs pirms tam paziņoja, ka nolaupītāji lūguši politisko patvērumu Maltā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi nolaupītāji pavēstījuši, ka viņi ir 2013.gadā gāztā Lībijas diktatora Muamara Kadafi atbalstītāji un vēlas dibināt Kadafi idejas atbalstošu politisko partiju.

Nolaupītāji pirms tam atbrīvoja visus 111 lidmašīnas pasažierus un dažus apkalpes locekļus.

Jau ziņots, -Maltas lidostā ārkārtas nosēšanos veikusi “Afriqiyah Airways” lidmašīna. Tas darīts, jo bija aizdomas par “iespējamu nolaupīšanu”.

Tiek ziņots, ka divi uzbrucēji vairākas reizes draudējuši “uzspridzināt gaisa kuģi”, un pieprasīts veikt nosēšanos Maltā. Lidmašīna veica pārlidojumu iekšējā reisā Lībijā.

Lībijas drošības spēki ziņo, ka pilots īsi pirms pazušanas no sakariem sazinājies ar Tripoles lidostu, un teicis, ka vēlējies veikt nosēšanos Lībijā, taču uzbrucēji to nav pieļāvuši.

Uzbrucēji apgalvo, ka viņiem ir rokas granāta.

Mediji ziņo, ka Lībijas transporta ministrs tagad veic pārrunas ar lidmašīnas nolaupītājiem.

Uz lidmašīnas klāja atrodas 118 cilvēku – 111 pasažieri un septiņi apkalpes locekļi, viens no pasažieriem ir zīdainis.

Tagad lidmašīnu ielenkuši Maltas drošības spēki.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl