”Malaysia Airlines” melnās kastes separātisti, visticamāk, mēģinās nogādāt Maskavā

Komentāri

Dažas no “Malaysia Airlines” lidmašīnas tā dēvētajām melnajām kastēm, kurās glabājas informācija par to, kas notika gaisa kuģī pirms avārijas, notikuma vietā pirmie ir atraduši separātistu kaujinieki Vienā no Luhanskas apgabala robežpārejas punktiem separātisti plāno svarīgo informāciju nodot Krievijas Federālā drošības dienesta aģentiem.

Avarējušās ”Malaysia Airlines” lidmašīnas atlūzas izkaisītas Krievijas atbalstīto vietējo separātistu un krievu algotņu bruņoto bandu kontrolētajā teritorijā vairāku kilometru plašā rādiusā, informē ārvalstu mediji.

Viena no melnajām kastēm tomēr ir nonākusi Ukrainas dienestu rīcībā.

Bažas par melnās kastes nonākšanu Maskavas rīcībā pauda arī politologs Jānis Daukšts:

Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks Antons Geraščenko pauda, ka zenītraķešu iekārta “Buk”, no kuras ticis raidīts nāvējošais šāviņš uz “Malaysia Airlines” lidmašīnu, aizvadītajā naktī tikusi pārvesta uz Krievijas teritoriju, kur to, domājams, iznīcinās.

Glābēji patlaban turpina meklēt bojāgājušo mirstīgās atliekas un pierādījumus, kas varētu liecināt par “Malaysia Airlines” gaisa kuģa bojāejas apstākļiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl