Komentāri
Malaysia Airlines katastrofas vietā Ukrainā atrastas jaunas bojāgājušo mirstīgās atliekas
Foto: AFP/LETA

Deviņus mēnešus pēc Ukrainas austrumos notriektās Malaizijas lidmašīnas Malaysia Airlines Nīderlandes izmeklētājiem katastrofas vietā izdevies atrast jaunas bojāgājušo mirstīgās atliekas.

Tāpat ir atrastas un atgūtas arī bojāgājušo cilvēku personiskās mantas, tostarp dārglietas, ko izmeklētājiem nodevuši vietējie iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nīderlandes izmeklētāju pārstāvis Maikls Māršals norāda, ka darbs notikuma vietā varētu ilgt vēl aptuveni trīs nedēļas. ”Mēs esam šeit, lai pārbaudītu divas vēl nepārbaudītās zonas un savāktu visus pierādījumus, kas nepieciešami izmeklēšanai, tostarp cilvēku mirstīgās atliekas, ko pēc tam nogādāsim Nīderlandē.’’

Malaysia Airlines lidmašīna ar 298 pasažieriem uz klāja tika notriekta pērnā gada 17. jūlijā. Katastrofā gāja bojā visi tajā esošie 298 cilvēki, no kuriem lielākā daļa bija nīderlandieši.

Foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl