Komentāri
Malaizijas lidmašīnas pazušana nodēvēta par “lielāko mistēriju” aviācijas vēsturē
FOTO: SCANPIX

Apritējuši divi gadi, kopš Indijas okeānā ceļā pazuda Malaizijas lidmašīna. Lai pieminētu pazudušos cilvēkus, daudzviet notikuši piemiņas pasākumi.

Malaysia Airlines lidmašīnas pazušana ir nodēvēta par “lielāko mistēriju” aviācijas vēsturē.

Par spīti visu laiku dārgākajai meklēšanas operācijai, lidmašīnas pēdas tā arī nav atrastas, taču jaunākā informācija liecina, ka pie Mozambikas krastiem, iespējams, izskalots lidmašīnas korpusa fragments.

Eksperti apstiprinājuši, ka atlūza ir no tāda paša lidmašīnas modeļa, taču – vai tieši no šā lidaparāta, nav zināms.

Tuvinieki pieprasa turpināt meklēšanu, savukārt amatpersonas lidmašīnas pazušanu jau pasludinājušas par negadījumu.

”Ar vislielāko nožēlu oficiāli paziņojam, ka Malaysia Airlines reisa MH370 lidojums saskaņā ar visiem Čikāgas konvencijas standartiem ir pasludināts par negadījumu un visi 239 pasažieri tiek uzskatīti par bojāgājušiem,” paziņojis Malaizijas civilās aviācijas ģenerālis Azarudins Abduls Rahmans.

Foto

Jau vēstīts, ka 2014. gada 8. martā lidmašīna ar 239 pasažieriem uz klāja ceļā no Kualalumpuras uz Pekinu pēkšņi mainīja kursu un ilgstoši lidoja virs Indijas okeāna.

Pēdējo reizi sakari ar to fiksēti virs Dienvidķīnas jūras.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl