Malaizijas dziedātāja mirst no Covid-19 dažas dienas pēc dzemdībām

2 komentāri
Malaizijas dziedātāja mirst no Covid-19 dažas dienas pēc dzemdībām
SITI SĀRA RAISUDINA/FACEBOOK

Populāra Malaizijas dziedātāja Sāra Raisudina mirusi no Covid-19 dažas dienas pēc tam, kad piedzima viņas ceturtais bērns – zēns, vēsta “BBC News”.

Astotajā grūtniecības mēnesī Siti Sāra Raisudina, kurai bija zems skābekļa līmenis, tika pakļauta inducētai komai, lai viņas mazulis varētu piedzimt ar operācijas palīdzību. Bērns tika izglābts, lai gan viņa pati neatguvās.

Dziedātājas vīrs teica, ka pirms nāves viņš viņai pēdējo reizi piezvanīja ar videozvana palīdzību, kura laikā sievai pār vaigiem ritēja asaras.

“(Tas) bija it kā viņa saprastu, ko mēs viņai sakām,” vietējiem žurnālistiem sacīja komiķis. “Vienkārši man būs ļoti grūti paziņot saviem trim bērniem par viņu mātes nāvi.”

Bez jaundzimušā pārim ir vēl trīs bērni vecumā no sešiem līdz desmit gadiem.

Pārskatos teikts, ka visai ģimenei 25. jūlijā tapa zināms pozitīvs Covid-19 testa rezultāts.

Turpmākajās dienās Malaizijā populārā dziedātāja savā “Instagram” kontā bija kopīgojusi videoklipus, kuros redzams kā viņas bērni raud pēc Covid-19 testu saņemšanas.

Ziņas par sievietes aiziešanu ir skumdinājušas viņas fanus un citus izklaides darbiniekus, kuri tiešsaistē dalījās bēdās.

Arī Malaizijas karalis un karaliene izteica līdzjūtību dziedātājas ģimenei. Pils “Facebook” ierakstā pils rakstīja: “Viņu Majestātes arī izteica skumjas par viņas aiziešanu un cerēja, ka viņas ģimene būs pacietīga un izturīga, ka tiks galā ar zaudējumu.”

Siti Sāras nāve iestājās brīdī, kad Malaizija otrdien mīkstinājusi Covid-19 ierobežojumus tiem, kuri ir pilnībā vakcinēti pret vīrusu. Noteikumu atvieglošana, kas vakcinētajiem iedzīvotājiem dod lielāku rīcības brīvību ceļošanai, sportam un pusdienošanai, ir bijusi pretrunīga.

Opozīcijas partijas ir mudinājušas pārdomāt “slikti pārdomātu atvieglojumu atsākšanu”, baidoties, ka tas vēl vairāk nospiedīs veselības aprūpes sistēmu.

Pirmdien, 9. augustā, Malaizijā reģistrēti 17 236 Covid-19 infekcijas gadījumi un 212 nāves gadījumi, tādējādi Covid-19 bojāgājušo skaits valstī sasniedz 10 961. Apmēram 27,5% no 31,95 miljoniem iedzīvotāju Malaizijā līdz šim ir tikuši pilnībā vakcinēti.

2 komentāri