Malaizijā noindēts Ziemeļkorejas diktatora brālis

Komentāri

Kualalumpuras lidostā pirmdien nogalināts Ziemeļkorejas diktatora pusbrālis Kims Čennams – tā atsaucoties uz avotu Dienvidkorejas valdībā, ziņo vietējā ziņu aģentūra.

Saskaņā ar avota stāstīto divas neidentificētas, visticamāk, Ziemeļkorejas aģentes 45 gadus veco Čennamu noindējušas, izmantojot saindētas adatas, bet pēc tam notikuma vietu pametušas taksometrā. Čennams miris ceļā uz slimnīcu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš bija pašreizējā Ziemeļkorejas līdera Kima Čenuna vecākais pusbrālis. Čenuns kopš nākšanas pie varas 2011. gadā licis nogalināt vairākus potenciālos sāncenšus cīņā par Ziemeļkorejas līdera krēslu.

Kādreiz tieši Čennams tika uzskatīts par sava tēva Kima Čenira ticamāko pēcteci Ziemeļkorejas līdera postenī, bet attiecības ar ģimeni viņš neglābjami sabojāja, kad 2001. gadā tika pieķerts, ar viltotiem dokumentiem mēģinot apmeklēt Disnejlendu Japānā. Kopš tā laika Čennams dzīvojis ārpus Ziemeļkorejas.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl