Malaizijā nogādā pirmās ”Malaysia Airlines” bojā gājušo mirstīgās atliekas

Komentāri
Malaizijā nogādā pirmās ”Malaysia Airlines” bojā gājušo mirstīgās atliekas
Foto: REUTERS/SCANPIX

Piektdien, 22. augustā, Malaizijas starptautiskajā lidostā ar īpašu reisu no Amsterdamas nogādātas pirmās 20 Ukrainas austrumos notriektās ”Malaysia Airlines’’ lidmašīnas pasažieru mirstīgās atliekas.

Pieminot katastrofā bojā gājušos, piektdien Malaizijā izsludināta sēru diena.

Bojā gājušo piemiņai tiks noturēts klusuma brīdi – šajā laikā kustība uz vairākiem Kualalumpuras ceļiem tiks apturēta. Godināšanas ceremonijā piedalīsies Malaizijas karaliskā ģimene, vairākas augsta ranga amatpersonas un karavīri.

Šī ir pirmā reize, kad Malaizijā, godinot civiliedzīvotājus, tiek izsludinātas nacionāla mēroga sēras.

”Malaysia Airlines” lidmašīna 17. jūlijā bija ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru. Katastrofā visi lidaparātā esošie 298 cilvēki gāja bojā. Lielākā daļa valstu norāda, ka to notrieca ukraiņu separātisti ar Krievijas piegādātu raķešu tehniku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl