5 komentāri

Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirmdien ieradās Francijā un tikās ar jauno Francijas prezidentu Emanuelu Makronu. Putins un Makrons apsprieda abu valstu divpusējās attiecības, sevišķi tirdzniecību un sadarbību terorisma apkarošanā, kā arī runās par Ukrainas un Sīrijas konfliktiem.

Abi prezidenti piedalījās arī kopējā preses konferecē. Putins norādīja, ka ar Makronu nav runājis par iespējamo Krievijas iesaisti kādās vēlēšanās ārvalstīs. Krievijas prezidents uzskata, ka tas nav apspriešanas vērts.

Savukārt Emanuels Makrons norādīja, ka “Russia Today” un “Sputnik” rīkojās nevis kā žurnālisti un medijs, bet gan kā propagandas rupori.

Emanuels Makrons

Emanuels Makrons
Francijas prezidents

Es būšu atklāts – “Russia Today” un “Sputnik” nerīkojas kā prese un žurnālisti, bet gan kā masu iespaidošanas līdzekļi un propagandas rupori, melīgas propagandas, ne vairāk, ne mazāk.

Vizīte skaidri parādīja Makrona spēku globālajā politikā, ko viņš demonstrēja, komentējot Krievijas medijus. Krievijas prezidents neatbildēja uz Makrona izteikumiem.

Abi līderi sarunām veltīja trīs stundas, bet preses konferencē teiktais atainoja dziļās uzskatu atšķirības daudzos jautājumos.

Foto: Makrona un Putina tikšanās

Video: Makrona un Putina preses konference

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl