1 komentārs

Pieklājīgi, bet ar jūtamu sasprindzinājumu aizvadīta Francijas prezidenta Emanuela Makrona un Vladimira Putina pirmā tikšanās.

Šī vizīte iezīmēs turpmākās abu valstu attiecības. Makrons demonstrēja savu nostāju starptautiskos jautājumos un nevairījās nosaukt Kremļa atbalstītos medijus par propagandas kanāliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Parīzieši Vladimiru Putinu sagaidīja ar protestiem, savukārt jaunais Francijas prezidents Emanuels Makrons – ar plašu pārrunājamo jautājumu loku.

Krievijas prezidents ir pirmais ārzemju valstsvīrs, ko pie sevis uzņēma jaunais Francijas vadītājs. Versaļas pilī abi prezidenti pārrunāja notikumus Ukrainā un Sīrijā un sadarbību terorisma apkarošanā, tomēr palika pie saviem atšķirīgajiem uzskatiem – Makrons vaino Putina sabiedroto Bašaru al Asadu ķīmisko ieroču lietošanā, kā arī turpina uzstāt uz sankciju saglabāšanu pret Krieviju, kamēr konflikts Ukrainā nebūs atrisināts.

Makrona administrācija ierobežojusi piekļuvi Krievijas medijiem “Sputnik” un RT, un Francijas prezidents kolēģim atklāti paskaidroja iemeslus.

Putins Makrona teikto atstāja bez reakcijas. Jāatgādina, ka Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņas laikā Makrona komanda apsūdzēja Krieviju hakeru uzbrukumos un dezinformācijas izplatīšanā par labu konkurentei Lepēnai.

Makrona nostāja izraisījusi sajūsmu sociālajos tīklos, piemēram, bijušais Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess izteicās, ka Makrons beidzot ir pārtraucis ES bezzobainību pret Krieviju un tās propagandu.

TOP komentāri

  • Ērika Krimska
    0 0 0

    Ērika Krimska

    Kāds tomēr,mak pateikt Putinam ko tiesi acīs,citādi....lielākā daļa,klanas jau pa gabalu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl