Mailaizija pārliecināta: Indijas okeānā atrastās atlūzas ir no mīklaini pazudušās lidmašīnas

Komentāri
Mailaizija pārliecināta: Indijas okeānā atrastās atlūzas ir no mīklaini pazudušās lidmašīnas
Foto: EPA / LETA

Malaizija ir gandrīz pilnībā pārliecināta, ka svētdien atrastās lidmašīnas vraka daļas pieder pērn martā pazudušajai Malaysia Airlines Boeing lidmašīnai. Par to paziņojis Malaizijas transporta ministrs.

Divus metrus garu vraka gabalu, kas varētu būt spārna daļa, pirmdien atrada Francijai piederošajā Indijas okeāna salā Reinjonā. To atrada  cilvēki, kuri sakopa pludmali. Viens no viņiem skaidro, ka lidmašīnas atliekas bija izskalotas krastā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Francijas gaisa satiksmes ierēdņi ir sākuši izmeklēšanu par šā vraka izcelsmi. Lidmašīna ar 227 pasažieriem un 12 apkalpes locekļiem pazuda pērn 8. martā, kad tā bija ceļā no Kualalumpuras uz Pekinu.

Skaties foto:

“Tas pa pusei atradās jūrā un pa pusei smiltīs. Tā kā bija ļoti vējains, es pasaucu kolēģus, lai palīdz man to gabalu izcelt. Tad es arī blakus pamanīju koferi. NO sākuma gan nepievērsu tam uzmanību, jo lidmašīnas spārns šķita svarīgāks. Tad mani kolēģi piezvanīja radio, jo nezinājām ko citu darīt. Tad tas viss arī sākās,” teic viens no atlūzu atradējiem, Džonijs Begs.

Lasi vēl