Komentāri
Madrides ielas iekrāsojušās dzelteni sarkanas – Spānijā notiek demonstrācijas, cilvēki iestājas pret Katalonijas atdalīšanos
Sanākušie izkliedza saukļus un aicināja bagāto ziemeļaustrumu reģionu pārdomāt un nepasludināt neatkarību. (EPA/LETA)

Sestdien, 7. oktobrī, Spānijā notiek vairākas demonstrācijas, kurās cilvēki ar karogiem rokās pauž atbalstu valsts vienotībai un iestājas pret Katalonijas atdalīšanos.

Madrides ielas šodien iekrāsojušās dzelteni sarkanas. Sanākušie izkliedza saukļus un aicināja bagāto ziemeļaustrumu reģionu pārdomāt un nepasludināt neatkarību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektdien, 6. oktobrī, Katalonijas amatpersonas izziņoja pārskaitītos neatkarības referenduma rezultātus, apliecinot, ka 90 % balsojuši par Spānijas atstāšanu.

Balstoties uz pārliecinošo iznākumu, Katalonijas reģionālā valdība cer jau nedēļas sākumā pasludināt neatkarību, tomēr sagaidāms, ka Madride šim solim izrādīs lielu pretestību gan politiskā ceļā, gan iesūtot likumsargus. Neliela šķelšanās vērojama arī pašu Katalonijas amatpersonu vidū, – radikāļi aicina premjeru Karlesu Pudždemonu rīkoties strauji, savukārt atsevišķi ministri brīdina par finanšu krīzi, kas sagaida reģionu neatkarības gadījumā.

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 39

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl