Komentāri
Madrides ielas iekrāsojušās dzelteni sarkanas – Spānijā notiek demonstrācijas, cilvēki iestājas pret Katalonijas atdalīšanos
Sanākušie izkliedza saukļus un aicināja bagāto ziemeļaustrumu reģionu pārdomāt un nepasludināt neatkarību. (EPA/LETA)

Sestdien, 7. oktobrī, Spānijā notiek vairākas demonstrācijas, kurās cilvēki ar karogiem rokās pauž atbalstu valsts vienotībai un iestājas pret Katalonijas atdalīšanos.

Madrides ielas šodien iekrāsojušās dzelteni sarkanas. Sanākušie izkliedza saukļus un aicināja bagāto ziemeļaustrumu reģionu pārdomāt un nepasludināt neatkarību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektdien, 6. oktobrī, Katalonijas amatpersonas izziņoja pārskaitītos neatkarības referenduma rezultātus, apliecinot, ka 90 % balsojuši par Spānijas atstāšanu.

Balstoties uz pārliecinošo iznākumu, Katalonijas reģionālā valdība cer jau nedēļas sākumā pasludināt neatkarību, tomēr sagaidāms, ka Madride šim solim izrādīs lielu pretestību gan politiskā ceļā, gan iesūtot likumsargus. Neliela šķelšanās vērojama arī pašu Katalonijas amatpersonu vidū, – radikāļi aicina premjeru Karlesu Pudždemonu rīkoties strauji, savukārt atsevišķi ministri brīdina par finanšu krīzi, kas sagaida reģionu neatkarības gadījumā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl