Komentāri
Madrides ielas iekrāsojušās dzelteni sarkanas – Spānijā notiek demonstrācijas, cilvēki iestājas pret Katalonijas atdalīšanos
Sanākušie izkliedza saukļus un aicināja bagāto ziemeļaustrumu reģionu pārdomāt un nepasludināt neatkarību. (EPA/LETA)

Sestdien, 7. oktobrī, Spānijā notiek vairākas demonstrācijas, kurās cilvēki ar karogiem rokās pauž atbalstu valsts vienotībai un iestājas pret Katalonijas atdalīšanos.

Madrides ielas šodien iekrāsojušās dzelteni sarkanas. Sanākušie izkliedza saukļus un aicināja bagāto ziemeļaustrumu reģionu pārdomāt un nepasludināt neatkarību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektdien, 6. oktobrī, Katalonijas amatpersonas izziņoja pārskaitītos neatkarības referenduma rezultātus, apliecinot, ka 90 % balsojuši par Spānijas atstāšanu.

Balstoties uz pārliecinošo iznākumu, Katalonijas reģionālā valdība cer jau nedēļas sākumā pasludināt neatkarību, tomēr sagaidāms, ka Madride šim solim izrādīs lielu pretestību gan politiskā ceļā, gan iesūtot likumsargus. Neliela šķelšanās vērojama arī pašu Katalonijas amatpersonu vidū, – radikāļi aicina premjeru Karlesu Pudždemonu rīkoties strauji, savukārt atsevišķi ministri brīdina par finanšu krīzi, kas sagaida reģionu neatkarības gadījumā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl