Komentāri
Lukašenko: Attiecībās ar Rietumiem notiek “zināma pasiltināšanās”
Foto: LETA

Baltkrievijas attiecībās ar Rietumiem notiek “zināma pasiltināšanās”, Minskā tiekoties ar Austrijas ārlietu ministru Sebastiānu Kurcu, atzina Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko.

“Pašreizējo attiecību līmeni mēs raksturojam kā zināmu pasiltināšanos,” sacīja prezidents. Viņš arī apliecināja Minskas vēlmi, lai Austrija un Rietumi kopumā “tuvāk paskatītos uz Baltkrieviju un spertu virkni soļu pareizajā virzienā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rietumi agrāk bija noskaņoti uz kontaktu attīstīšanu ar Baltkrieviju, bet tad “nolēma attiecībās ar Baltkrieviju mainīt taktiku, varbūt pat stratēģiju”, atgādināja prezidents.

Viņš pauda gandarījumu par to, kāds ir līmenis pašreizējām attiecībām ar Austriju, vienlaikus paužot cerību, ka pēc šīs vizītes sekos “vērienīgāki soļi attiecību attīstībā”.

Reģions pieredz “sarežģītus laikus”, savukārt atzina Kurcs, atgādinot par Krievijas agresiju Ukrainā. “Bet arī citās valstīs jūtama zināma spriedze, kas ir saistīta ar situāciju reģionā kopumā un nevar neietekmēt Baltkrieviju,” viņš norādīja.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl