Luhanskas “republikas” kultūras ministre pieprasa nošaut satīriskas multfilmas autori

0 Komentāru
Luhanskas “republikas” kultūras ministre pieprasa nošaut satīriskas multfilmas autori

Pašpasludinātās Luhanskas “tautas republikas” kultūras ministre Irina Filatova vērsusies Luhanskas pilsētas Ļeņina rajona tiesā ar prasību piedzīt no Kijevā dzīvojošās ukraiņu rakstnieces Irēnas Karpas par satīriskas multiplikācijas filmas uzņemšanu 50 tūkstošus rubļu, kā arī piespriest viņai “pēc kara laika likumiem” nošaušanu, vēsta izdevums “Luganskij Radar”.

Ministres neapmierinātību izraisījusi satīriskā multiplikācijas filma “Vatņica-mutanka” (“Vateniece mutante”), kuru Karpa veidojusi kopīgi ar izdevumu “Podrobnosti.Ua”. Filatovai filmā veltītas vien dažas sekundes. Tajā redzamās karikatūras zīmētas pēc ministres profilā sociālajā tīklā “VKontakte” ievietoto fotogrāfiju motīviem.

“Man ir stipras morālas ciešanas un nervu stress,” paziņojusi ministre. “Ir izjaukts normāls manas dzīves ritums. Man nākas sniegt paskaidrojumus un atspēkot melus, kurus izplata atbildētājs, līdzstrādnieku un man tuvu cilvēku priekšā, kas prasa papildu manas dzīves organizāciju.”

Luhanskas “tautas republikas” kultūras ministre Irina Filatova:
Manas dzīves ritums ir izjaukts, jo nezinu, kādus vēl melus izdomās atbildētājs un kur tos izplatīs. Man ir traucēts miegs un pasliktinājusies pašsajūta.

Ukrainas mediji Filatovas profilu sociālajā tīklā “VKontekte” pamanīja jau maijā.

Kā noskaidrojās, Luhanskas “republikas” kultūras ministrei patīk fotografēties peldkostīmā vai ar kailām krūtīm visai atklātās pozās un tad ievietot savus fotouzņēmumus brīvā pieejā. Tiesa gan, mēģinot ministres profilam piekļūt 13. oktobrī, tīkls paziņo, ka “diemžēl mums Irinas lapu nācās bloķēt vietnes noteikumu pārkāpumu dēļ”.

Attēli no Luhanskas “republikas” kultūras ministres Irinas Filatovas profila sociālajā tīklā VKontakte.

0 Komentāru