Luhanskā “tautas tiesa” balsojot piespriež nāvessodu

Komentāri

Tā dēvētās Luhanskas tautas republikas pilsētā Alčevskā separātisti noorganizējuši, kā viņi to dēvē, tautas tiesu, kas lēma, kādu sodu būtu pelnījuši divi vīrieši par nepilngadīgas meitenes izvarošanu.

Tiesas zālē 300 klātesošie nobalsoja par nāvessoda izpildi vienam no it kā vainīgajiem, savukārt otram tika dota iespēja doties uz kaujas vietām un ”kaujās mirt kā krietnam vīrietim”.

Atklājot sanāksmi, kas tika dēvēta par tiesas sēdi, viens no tās vadītājiem norādīja, ka beidzot tautai ir reāla iespēja izlemt, ko būtu pelnījuši ļaundari, kuru vaina jau esot pierādīta pirms tiesas sēdes. Interesanti, ka lemt par divu vīriešu turpmāko likteni varēja jebkurš no tiesas zālē esošajiem,  kas dažbrīd noveda pie mērena haosa. Pasākums, kas tika nosaukts par tautas tiesa, sevi attaisnoja pilnā mērā, kad no zāles izskanēja visdažādākie aicinājumi kad, kur un kā sodīt ar nāvi tiesājamos. Tāpat netrūka arī histērisku sieviešu aicinājumi nenogalināt vīriešus, tos publika uztvēra ar vienaldzību.

Vairāk skaties video.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl