Komentāri
Lubics pirms Germanwings traģēdijas interesējies par pilotu kabīnes durvīm un to drošību
FOTO: LETA

Šodien aprit tieši divas nedēļas kopš traģiskās Germanwings lidmašīnas avārijas. Tajā gāja bojā 150 cilvēki. Pierādījumi liecina, ka lidmašīnas avāriju izraisīja otrais pilots, kuram bija pašnāvnieciskas tieksmes.

”Viņa planšetdatora meklēšanas vēsture liecina, ka viņš bija interesējies gan par medicīniskām ārstniecības metodēm, gan par veidiem, kā izdarīt pašnāvību. Viena no biežāk apskatītajām tēmām bija instrukcija par pilotu kabīnes durvīm un to drošību,” informē Diseldorfas prokurors Kristofs Kumpa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd traģēdijas vietā vietā galvenā uzmanība tiek pievērsta pasažieru mantu savākšanai, un šonedēļ sāksies lidmašīnas lielāko atlūzu aizvākšana.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl