Pirms 14 gadiem nozagtā Pikaso glezna atrod ceļu atpakaļ uz muzeju

Komentāri
Pirms 14 gadiem nozagtā Pikaso glezna atrod ceļu atpakaļ uz muzeju
REUTERS/SCANPIX

14 gadus pēc nozagšanas muzejam Parīzē atdota 15 miljonus ASV dolāru vērta Pablo Pikaso glezna.

Gleznu ar nosaukumu Frizieris nozaga 2001. gadā no muzeja noliktavas. Mākslas darba meklēšana bija nesekmīga līdz pat pagājušā gada nogalei, kad to kā iepakotu sūtījumu no Beļģijas aizturēja Ņujorkas lidostas muita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mākslas darbu šobrīd nepieciešams atjaunot, un tiek solīts, ka apskatei to izliks šā gada beigās. Pagaidām nav izdevies noskaidrot, kurš vainojams gleznas zādzībā un mēģinājumā to pārdot. Vēl joprojām norit aktīva izmeklēšana. Tikmēr gleznas jaunās mājas būs Pompidū centrs Parīzē.

Foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl