Komentāri
Ļoti bagāts tētis savai 7 gadus vecajai meitai nopērk retu, 49 miljonus dolāru vērtu dimantu
SCANPIX

Izsoļu namā Sotheby’s Ženēvā par rekordaugstu summu – 49 miljoniem ASV dolāru – pārdots unikāls zilais dimants. Lai arī pircējs vēlējies gribējis palikt anonīms, The Guardian ziņo, ka tas ir bijis kāds miljardieris, kurš šo dimantu nopircis savai septiņus gadus vecajai meitai.

Ārkārtīgi retais 12 karātu dimants Zilais mēness, kura sākotnējā vērtība tika lēsta 35 miljonu vērtībā, pārdots par teju 49 miljoniem ASV dolāru. Dimants, kas iestrādāts gredzenā, pieder pie tā dēvētās Fancy Vivid krāsas dimantiem. Šī kombinācija dārglietu industrijā ir ārkārtīgi reta, un tas nozīmē, ka dārgakmens ir ar ļoti piesātinātu krāsu un perfekts savā formā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunais dārgakmeņa īpašnieks vēlējies palikt anonīms, taču The Guardian ziņo, ka pircējs ir miljardieris Džozefs Lau (Joseph Lau), kurš pēc dimanta iegādes to pārsaucis par Žozefīnes Zilo mēnesi (Blue Moon of Josephine). Vērienīgais pirkums veikts tikai vienu dienu pēc kāda cita, rozā, dimanta, kas tagad nosaukts Mīļā Žozefīne (Sweet Josephine) – iegādes. Rozā dimants miljardierim izmaksājis 28,5 miljonus ASV dolāru.

Foto – Zilais mēness:

Par 12 karātu dimantu iegūtā cena pārspējusi 2008. gadā uzstādīto rekordu, kad par 24,3 miljoniem ASV dolāru tika pārdots 13 karātu dārgakmens.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl