Londonas zooloģiskos dārzus pārplūdina cilvēki

1 komentārs
Londonas zooloģiskos dārzus pārplūdina cilvēki
ZSL WHIPSNADE ZOO/COVER-IMAGES.C

Britu valdībai atvieglojot Covid-19 piesardzības prasības, cilvēki steidz izbaudīt vietas, kas ilgu laiku bija slēgtas. Īpaši uzskatāmi tas ir Londonas zooloģiskajos dārzos, kurus pārplūdina mājās aizsēdējušās ģimenes, vēsta “900 sekundes”.

Piemēram, flaminigi, kas ir vien neliela daļa no kopumā gandrīz 4000 dzīvnieku, kas pārstāv 205 dažādas sugas, šonedēļ pirmo reizi teju pusgada laikā uzņēma apmeklētājus Ziemeļlondonā, Vipsnaidas zooloģiskajā dārzā.

Parka otrā pusē šimpanzes gaida brokastu riekstus un augļus. Kamēr zooloģiskais dārzs bija slēgts, dzīvniekiem saglabājas rutīna un ierastais ritms, lai viss būtu pēc iespējas kā ikdienā.

Līdz ar britu valdības lēmumiem ar specifiskiem ierobežojumiem šonedēļ var durvis vērt arī citas vietas, taču zooloģisko dārzi esot īpaši, jo cilvēkiem ir svarīgi atkal mijiedarboties ar dzīvnieku pasauli.

“Mēs esam pārliecināti, ka cilvēki nevarēja sagaidīt to mirkli, kad izkļūs no “lokdauna”. Viņi vēlas saskarsmi ar dabu, un mēs ļoti labprāt cilvēkus uzņemsim,” skaidroja Londonas Zooloģijas biedrības ģenerāldirektors Dominiks Džermijs.

Dažas no specifiskajām drošības prasībām iekļauj biļešu rezervāciju, cilvēku pārvietošanos tikai ārā, atsevišķos posmos maksās, kā arī uz vietas nopērkamais ēdiens tikai līdzi ņemšanai.

Lasi vēl: