Londonas Zooloģiskajā dārzā atklāta neparasta lemuru māja

Komentāri
Londonas Zooloģiskajā dārzā atklāta neparasta lemuru māja
Foto: AFP/LETA

Londonas Zooloģiskais dārzs atklājis jaunu un neparastu lemuru māju. Tajā ziņkārīgos Madagaskaras kažokzvērus var apskatīt ļoti tuvu, jo starp apmeklētājiem un dzīvniekiem nav nekādu barjeru.

Londonas Zooloģiskais dārzs spēris drosmīgu soli, radot mājvietu lemuriem, kurā savu iespēju robežās, brīvi var pārvietoties arī apmeklētāji. Zoodārza pārstāvis Malkolms Fitcpatriks stāsta, ka šī ir iespēja izbaudīt ”reālo lemuru vidi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tie cilvēki, kas esot redzējuši tādas animācijas filmas kā Madagaskara, zina, ka lemuri ir lieliski dzīvnieki, un tiem nav jābaidās. Lemuriem droši var apsēsties blakus, kārtīgi viņus apskatīt un, ja rodas vēlme, – ”aprunāties”. Tā esot lieliska pieredze.

Ģimenes ar bērniem, kas bija ieradušās uz jaunās lemuru mājas atklāšanu, neslēpa savu prieku. Tāpat arī jaunie nama iemītniekiem bija vairāk nekā priecīgi par ciemiņiem.

Londonas Zooloģiskais dārzs ar lemuru mājas palīdzību cer palielināt cilvēku sapratni par savvaļas dzīvniekiem, to vajadzībām un aizsardzību.

Lemuri ir iekļauti apdraudēto sugu sarkanajā sarakstā un viņiem tāpat kā citām šajā sarakstā iekļautajām dzīvnieku sugām, vajadzīga cilvēku palīdzība, lai spētu izdzīvot savā dabiskajā vidē.

Lasi vēl