Londonas Zooloģiskajā dārzā atklāta neparasta lemuru māja

Komentāri
Londonas Zooloģiskajā dārzā atklāta neparasta lemuru māja
Foto: AFP/LETA

Londonas Zooloģiskais dārzs atklājis jaunu un neparastu lemuru māju. Tajā ziņkārīgos Madagaskaras kažokzvērus var apskatīt ļoti tuvu, jo starp apmeklētājiem un dzīvniekiem nav nekādu barjeru.

Londonas Zooloģiskais dārzs spēris drosmīgu soli, radot mājvietu lemuriem, kurā savu iespēju robežās, brīvi var pārvietoties arī apmeklētāji. Zoodārza pārstāvis Malkolms Fitcpatriks stāsta, ka šī ir iespēja izbaudīt ”reālo lemuru vidi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tie cilvēki, kas esot redzējuši tādas animācijas filmas kā Madagaskara, zina, ka lemuri ir lieliski dzīvnieki, un tiem nav jābaidās. Lemuriem droši var apsēsties blakus, kārtīgi viņus apskatīt un, ja rodas vēlme, – ”aprunāties”. Tā esot lieliska pieredze.

Ģimenes ar bērniem, kas bija ieradušās uz jaunās lemuru mājas atklāšanu, neslēpa savu prieku. Tāpat arī jaunie nama iemītniekiem bija vairāk nekā priecīgi par ciemiņiem.

Londonas Zooloģiskais dārzs ar lemuru mājas palīdzību cer palielināt cilvēku sapratni par savvaļas dzīvniekiem, to vajadzībām un aizsardzību.

Lemuri ir iekļauti apdraudēto sugu sarkanajā sarakstā un viņiem tāpat kā citām šajā sarakstā iekļautajām dzīvnieku sugām, vajadzīga cilvēku palīdzība, lai spētu izdzīvot savā dabiskajā vidē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl