Komentāri
Londonas ugunsgrēks: vīrietis izglābj bērnu, pārtverot to no vismaz desmit stāvu kritiena; šobrīd bojā gājuši aptuveni 12 cilvēki
AP/LETA

Ugunsgrēkā, kas naktī uz trešdienu, 14. jūniju izcēlies vienā no Londonas augstceltnēm, gājuši bojā vismaz 12 cilvēki. Aculiecinieki vēsta arī par kādu sievieti, kura, cenšoties glābt savu bērnu, izmetusi to pa devītā vai desmitā stāva logu, un kādam vīrietim bērnu izdevies noķert rokās, vēsta raidorganizācija BBC.

Aculiecinieks BBC stāsta, ka redzējis sievieti, kura no devītā vai desmitā stāva loga žestikulējusi, ka grasās pa logu izmest savu bērnu. Kāds vīrietis pieskrējis tuvāk ēkai un viņam izdevies bērnu pārtvert.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd avārijas dienesti ēkā turpina ārkārtīgi sarežģīto uzdevumu apstiprināt pazudušo cilvēku skaitu, viņš piebilda.

Iepriekš tika ziņots par sešiem bojāgājušajiem. Vēl 68 cilvēki nogādāti slimnīcās.

Ugunsgrēka cēlonis vēl nav noskaidrots.

Foto – uguns “aprij” augstceltni Londonā!

Skaties.lv jau vēstīja, ka vienā no Londonas augstceltnēm naktī uz trešdienu izcēlies plašs ugunsgrēks, kura apdzēšanā iesaistīti aptuveni 200 ugunsdzēsēju. Aculiecinieki ziņo, ka degošajā ēkā iesprostoti cilvēki. 

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl