Komentāri
Londonas ugunsgrēks: vīrietis izglābj bērnu, pārtverot to no vismaz desmit stāvu kritiena; šobrīd bojā gājuši aptuveni 12 cilvēki
AP/LETA

Ugunsgrēkā, kas naktī uz trešdienu, 14. jūniju izcēlies vienā no Londonas augstceltnēm, gājuši bojā vismaz 12 cilvēki. Aculiecinieki vēsta arī par kādu sievieti, kura, cenšoties glābt savu bērnu, izmetusi to pa devītā vai desmitā stāva logu, un kādam vīrietim bērnu izdevies noķert rokās, vēsta raidorganizācija BBC.

Aculiecinieks BBC stāsta, ka redzējis sievieti, kura no devītā vai desmitā stāva loga žestikulējusi, ka grasās pa logu izmest savu bērnu. Kāds vīrietis pieskrējis tuvāk ēkai un viņam izdevies bērnu pārtvert.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd avārijas dienesti ēkā turpina ārkārtīgi sarežģīto uzdevumu apstiprināt pazudušo cilvēku skaitu, viņš piebilda.

Iepriekš tika ziņots par sešiem bojāgājušajiem. Vēl 68 cilvēki nogādāti slimnīcās.

Ugunsgrēka cēlonis vēl nav noskaidrots.

Foto – uguns “aprij” augstceltni Londonā!

Skaties.lv jau vēstīja, ka vienā no Londonas augstceltnēm naktī uz trešdienu izcēlies plašs ugunsgrēks, kura apdzēšanā iesaistīti aptuveni 200 ugunsdzēsēju. Aculiecinieki ziņo, ka degošajā ēkā iesprostoti cilvēki. 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl