Londonas ugunsgrēkā vismaz 30 bojāgājušie, 76 cilvēki pazuduši bezvēsts

5 komentāri

Arvien garāks kļūst to cilvēku saraksts, kuri gāja bojā šīs nedēļas lielajā ugunsgrēkā Londonā, kad aizdegās augstceltne “Grenfell Tower”.

Šobrīd tiek ziņots par vismaz 30 cilvēku nāvi. Vēl vairāki aizvien ir kritiskā stāvoklī un atrodas slimnīcā, vēl citi oficiāli arvien skaitās bezvēsts pazuduši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidorganizācija BBC ziņo par vismaz 76 cilvēkiem, kuru tuvinieki bažījas, ka noticis ļaunākais. Bezvēsts pazudušo fotogrāfijas izlīmētas uz ielu stūriem. Piektdien, 16. jūnijā, “Grenfell Tower” pakājē ieradās arī Anglijas karaliene kopā ar princi Viljamu, lai pateiktos dienestiem par darbu un izteiktu līdzjūtību upuru tuviniekiem.

Londonieši sēro un palīdz viens otram!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl