Komentāri
Londonas teroristi pirms uzbrukuma centušies noīrēt kravasmašīnu un sagatavojuši Molotova kokteiļus
LETA/REUTERS

Pirms nedēļas, sestdien, 3. jūnijā Londonā notikušā terorakta īstenotāji bija mēģinājuši noīrēt kravas automašīnu un sagatavojuši vairākus Molotova kokteiļus, informē raidorganizācija BBC.

Viens no uzbrucējiem bija mēģinājis noīrēt 7,5 tonnas smagu kravas automašīnu, bet šīs darījums tika noraidīts maksājuma kļūmes dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesu medicīnas speciālisti, apskatot teroristu noīrēto balto mikroautobusu, atrada 13 vīna pudeles, piepildītas ar viegli uzliesmojušu šķidrumu, kā arī divas lodlampas.

Jau vēstīts, ka sestdien trīs teroristi ar mikroautobusu sabrauca gājējus uz Londonas tilta, bet pēc tam sadūra cilvēkus tirgū pie tilta dienvidu gala, nogalinot astoņus un ievainojot 48 cilvēkus, līdz policija nošāva teroristus.

Otrdien, 6. jūnijā britu varasiestādes paziņojušas visu uzbrucēju vārdus, kuri Londonas centrā nogalināja septiņus cilvēkus.

Foto – divi asiņaini uzbrukumi naktī uz svētdienu satricinājuši Lielbritāniju

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl