Komentāri
Londonas teroristi pirms uzbrukuma centušies noīrēt kravasmašīnu un sagatavojuši Molotova kokteiļus
LETA/REUTERS

Pirms nedēļas, sestdien, 3. jūnijā Londonā notikušā terorakta īstenotāji bija mēģinājuši noīrēt kravas automašīnu un sagatavojuši vairākus Molotova kokteiļus, informē raidorganizācija BBC.

Viens no uzbrucējiem bija mēģinājis noīrēt 7,5 tonnas smagu kravas automašīnu, bet šīs darījums tika noraidīts maksājuma kļūmes dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesu medicīnas speciālisti, apskatot teroristu noīrēto balto mikroautobusu, atrada 13 vīna pudeles, piepildītas ar viegli uzliesmojušu šķidrumu, kā arī divas lodlampas.

Jau vēstīts, ka sestdien trīs teroristi ar mikroautobusu sabrauca gājējus uz Londonas tilta, bet pēc tam sadūra cilvēkus tirgū pie tilta dienvidu gala, nogalinot astoņus un ievainojot 48 cilvēkus, līdz policija nošāva teroristus.

Otrdien, 6. jūnijā britu varasiestādes paziņojušas visu uzbrucēju vārdus, kuri Londonas centrā nogalināja septiņus cilvēkus.

Foto – divi asiņaini uzbrukumi naktī uz svētdienu satricinājuši Lielbritāniju

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl