Komentāri
Londonas ielas pārņēmuši protesti! Iedzīvotāji iebilst pret Trampa vizīti Lielbritānijā
FOTO: LETA

Londonas ielas šodien pārņēmuši protesti. Cilvēki iebilst pret jau agrāk kritizēto Donalda Trampa vizīti Lielbritānijā, kā arī iestājas par godīgu attieksmi pret imigrantiem pēc ”Brexit”.

Protestēt devušās vairākas organizācijas, galvenokārt, viena no lielākajām Lielbritānijas arodbiedrībām “UNISON” un protesta gājiena idejas autori – biedrība ”Trīs miljoni”, kas pārstāv aptuveni trīs miljonus Eiropas Savienības (ES) pilsoņu, kuri dzīvo un strādā Britu salās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieceļotāji, kuri darbavietu raduši Lielbritānijā, vēlas skaidru atbildi no britu valdības un garantiju par viņu sociālo drošību pēc valsts izstāšanās no ES.

Sanākušie norāda, ka britu premjere Terēza Meja visu šo laiku viņus turējusi kā ķīlniekus – neziņā par savu nākotni.

Līdzās protestiem pie parlamenta ielās skan arī aicinājumi Donaldam Trampam palikt mājās un nedoties vizītē uz Lielbritāniju.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl