Komentāri
Londonas iedzīvotāji sarīkojuši ikgadējo ”pudiņa skrējienu”
Foto: August Brill /Flickr

Brīvdienu tuvums licis sarosīties Londonas iedzīvotājiem. Viņi sarīkojuši ikgadējo ”pudiņa skrējienu”.

Šis ir viens no pasākumiem Lielbritānijā, kas liecina, ka Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem. Jau vairāk nekā 30 gadus neilgi pirms svētku brīvdienām desmitiem Londonas iedzīvotāju pulcējas uz tradicionālo ”pudiņa skrējienu” – sadalījušies vairākās komandās, dažādos karnevāla tērpos apģērbti dalībnieki dodas šķēršļu joslas ceļā ar pudiņu rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pats ātrākais dalībnieks, kuram izdodas pirmajam nonākt līdz finišam ar pudiņa šķīvi rokās, saņem balvu. Pie apbalvojumiem tiek arī labākā tērpa īpašnieks.

”Pudiņa skrējiens” ir labdabības pasākums, un visi savāktie līdzekļi tiek ziedoti britu vēža izpētes centram.

Pudiņš ir viens no tradicionālajiem britu Ziemassvētku ēdieniem, kas tiek gatavots jau vairākas nedēļas pirms svētkiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl