Londonas dzīvnieku patversmē daudzi atgriež pandēmijas laikā paņemtos dzīvniekus

2 komentāri
Londonas dzīvnieku patversmē daudzi atgriež pandēmijas laikā paņemtos dzīvniekus
REUTERS/SCANPIX

Pandēmijas ierobežojumu un karantīnas režīma sākumā Eiropas dzīvnieku patversmes piedzīvoja lielu pieprasījumu pēc mīluļiem, kuri meklē jaunas mājas, taču tagad viena no lielākajām Londonas patversmēm ziņo, ka līdz ar biroju darbinieku atgriešanos darbavietās dzīvnieki tiek atgriezti atpakaļ patversmēs, vēsta “900 sekundes”.

Batersī suņu un kaķu patversme pērnā gada martā un aprīlī piedzīvoja lielu cilvēku interesi. Atrodoties mājās, Britu salu iedzīvotāji lūkoja pēc kāda drauga dzīvei četrās sienās un vakara pastaigām. Mīkstinot Anglijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus, patversme vēsta, ka piedzīvo arvien vairāk dzīvnieku nodošanu atpakaļ.

Patversmes pārstāvji uzsver, ka daži cilvēki, iespējams, pārsteidzīgi pieņēma lēmumu vai nu nākt uz patversmi un izvēlēties mīluli, vai arī iegādāties suni vai kaķi.

Patversmes dati liecina, ka pēdējos divos līdz trijos mēnešos noklīdušo vai atvesto suņu apjoms “Battersea” patversmē pieaudzis teju divas reizes.

Pieprasījums pēc atstātajiem dzīvniekiem vēl joprojām pastāv, un patversmes darbinieki uzsver, ka cenšas jebkuru dzīvnieku, kas atvests atpakaļ, nodot citās, bet drošās un atbildīgās rokās.

Patversmes darbinieki norāda, ka sagaida šādas tendences saglabāšanos vēl kādu laiku, vienlaikus aicinot cilvēkus rīkoties atbildīgi, pieņemot lēmumu par ģimenes papildinājumu ar četrkājainu kompanjonu.

2 komentāri