Komentāri
Londonā protestē pret Ēģiptes prezidentu, kurš “iesēdināja” arī latviešu izcelsmes žurnālistu Gresti
Foto: AFP / LETA

Simtiem cilvēku protestē pret Ēģiptes prezidenta vizīti Londonā. Demonstranti pauduši neapmierinātību, ka Ēģiptes prezidents Abduls Fatahs al-Sisi, kas pazīstams ar skarbu un autoritāru valdīšanas stilu, viesojas demokrātiskajā Lielbritānijā.

Protestanti pieprasījuši, lai Lielbritānijas premjers Deivids Kamerons tikšanās laikā nopietni apspriestu cilvēktiesību jautājumu un vērstu Sisi uzmanību uz nepilnībām viņa valsts pārvaldīšanas stilā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tik daudzas organizācijas ir ziņojušas par nopietniem cilvēktiesību pārkāpumiem, kurus īsteno Ēģiptes valdība, taču nekas nemainās. Nevainīgi cilvēki un miermīlīgi protestanti nonāk aiz restēm. Kā tas iespējams, ka demokrātiskas valsts premjers uzņem cilvēku, kas klaji pārkāpj jebkādas cilvēktiesību normas? Tas ir nepieļaujami,” citēts protesta akcija dalībnieks Saāds Amers.

Skaties foto:

Ēģiptes prezidents jau iepriekš izpelnījies plašu starptautiskās sabiedrības nosodījumu. Lielvalstu attieksme pret viņu uzlabojās pēc tam, kad Sisi apžēloja divus telekanāla Al Jazeera žurnālistus, kas bija apcietināti par it kā melīgu ziņu publicēšanu un strādāšanu bez licences.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl