Londonā durvis vērusi lielākā privātā Benksija darbu izstāde

0 Komentāru

Ikreiz atklājot jaunu slavenā ielu mākslinieka Benksija darbu pilsētviedē, tas tiek apspriests medijos, sociālajos tīklos, prātota tā nozīme un vēstījums. Benksija faniem tagad ir lieliska iespēja gūt patiesi piesātinātu pieredzi, viesojoties lielākajā privātajā mākslinieka darbu izstādē pasaulē, kas durvis vērusi Londonā.

Cilvēku uzmanību Londonā piesaista spilgti sarkanā ķieģeļu fasāde neparastai izstādei. Plāns apvienot privātīpašniekiem piederošos Benksiju darbus kopīgā, lielā ekspozīcijā Lielbritānijas galvaspilsētā bija jau iepriekš, taču, protams, pandēmija pārcēla plānus par vairāk nekā gadu.

Lasi vēl – Mediķiem veltīta Benksija glezna izsolīta par 16,75 miljoniem sterliņu mārciņu

Šī patiesi ir lielākā kolekcija, kas vienlaikus atrodas vienā izstāžu zālē – kopumā 90 darbi iegūti no kolekcionāriem, kuru īpašumā ir gan oriģināli, gan vērtīgas darbu izdrukas.

Izstāde galvenokārt fokusējas uz mākslinieka darbības laiku no 1997. līdz 2008. gadam – uzskatīts, ka tieši tad Benksijs radījis daudzus no saviem nozīmīgākajiem un atpazīstamākajiem darbiem.

Izstādes rīkotāji sola, ka pat cilvēki, kuri pārzina Benksija darbus, šeit varētu atrast ko iepriekš neredzētu vai manītu ļoti reti.

Šī ir ceļojošā izstāde, taču Londonā iepriekš nav atvērusies – līdz šim darbus aplūkojuši nepilni 800 000 cilvēku.

0 Komentāru