Komentāri
No cūkgaļas desās atrastas infekcijas Dānijā nomiruši 12 cilvēki
FOTO: LETA

No pārtikas infekcijas – listeriozes – Dānijā miruši 12 cilvēki. Listeriozes uzliesmojumu izraisījusi kāda uzņēmuma ražotas cūkgaļas desas, kas bijušas inficētas ar šīs pārtikas infekcijas baktēriju.

Šobrīd ir ziņas, ka kopš listeriozes uzliesmojuma, kas tika konstatēts jau jūnijā, miruši 12 cilvēki, vēl astoņiem ir konstatēta šī saslimšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gaļas pārstrādes uzņēmums Hedehūsenē, apmēram 30 kilometrus uz rietumiem no galvaspilsētas Kopenhāgenas, ir slēgts un tā produkcija atsaukta.

Listeriozes uzliesmojums tika konstatēts jūnijā, vēlāk tika atklāts tā avots.

Vairumam cilvēku listerioze lielas veselības problēmas nerada, taču tā  var izrādīties letāla cilvēkiem ar vāju imūnsistēmu.

Listeriozes simptomi ir drudzis, galvassāpes un caureja. Listerioze, kuru var izraisīt inficēti gaļas vai piena produkti, vairumam cilvēku nerada lielas veselības problēmas, taču tā var nopietni apdraudēt bērnus, vecus cilvēkus, grūtnieces un tos, kam ir vāja organisma imūnsistēma.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl