Līgums par jaunām gāzes cenām Ukrainai netiek parakstīts

Komentāri
Līgums par jaunām gāzes cenām Ukrainai netiek parakstīts
Foto: Freeimages.com

Bez panākumiem beidzies Ukrainas noteiktais ultimāts pret Krieviju. Ukraina bija prasījusi līdz šodienai parakstīt dokumentus par jaunām gāzes piegādes cenām, pretējā gadījumā solot pret Krieviju vērsties Stokholmas arbitrāžas tiesā.

“Gazprom” šopavasar noteica jaunu gāzes cenu Ukrainai 486,5 dolārus par 1000 kubikmetriem, kas ir visaugstākā cena visā Eiropā. Ukraina cenai nepiekrīt un atteikusies to maksāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ukrainas finanšu ministrs Oleksandrs Šlapaks otrdien, 27. maijā, gan paziņoja, ka Ukrainai esot nepieciešamie līdzekļi, lai segtu parādus par “Gazprom” piegādāto gāzi, tomēr vispirms jābūt skaidrai piegāžu cenai.

Krievija solījusi parāda nesamaksāšanas gadījumā gāzes piegādi samazināt jau trešajā jūnijā.

Jau ziņots, ka 27. maijā bez vienošanās beidzās otrās Eiropas Savienības, Krievijas un Ukrainas sarunas par turpmāko Krievijas dabasgāzes piegādi Kijevai.

Krievijas enerģētikas ministrs Aleksandrs Novaks sarunās atzina, ka Krievija ir gatava turpināt sarunas par turpmāku gāzes piegādi Ukrainai tikai tādā gadījumā, ja līdz šīs nedēļas beigām tiks saņemta pirmā daļa no Ukrainas parāda Krievijai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl