Komentāri
Lietuvieti par vairāk nekā 120 miljonu dolāru izkrāpšanu no “Facebook” un “Google” nodod iztiesāšanai ASV
Notiesāšanas gadījumā Rimašauskam draud iespaidīgs cietumsods (REUTERS/LETA)

Lietuvietis, kuru apsūdz iespaidīgas naudas summas izkrāpšanā no kompānijām “Facebook” un “Google”, tomēr tiks izdots tiesāšanai Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV).

Lietuvas Apelācijas tiesa piektdien, 11. augustā, nolēma atstāt spēkā Viļņas apgabaltiesas spriedumu, ar kuru Ēvalds Rimašausks tiek izdotsASV.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ASV tiesībsargājošās iestādes grib viņu saukt pie atbildības par vairāk nekā 120 miljonu ASV dolāru izkrāpšanu no kompānijām “Google” un “Facebook”. Apelācijas tiesas lēmums ir galīgs un nav pārsūdzams. Rimašauska advokāts vēlējās panākt apsūdzētā tiesāšanu Lietuvā, kur, kā tiek pieļauts, viņš pastrādājis noziegumus, par kuriem tiek apsūdzēts.

Naudu Rimašausks esot izkrāpis ar tā dēvētās “fišinga shēmas” palīdzību, sūtot elektroniskā pasta vēstules, kurās uzdevās par kādas Āzijā reģistrētas kompānijas darbinieku. Krāpnieciski iegūtā nauda plūdusi uz kontiem Latvijā un Kiprā.

Notiesāšanas gadījumā Rimašauskam draud iespaidīgs cietumsods, jo gan izkrāpšana, gan naudas atmazgāšana paredz līdz pat 20 gadus ilgu ieslodzījumu. Pats Rimašausks, kurš atrodas apcietinājumā kopš marta, savu vainu noliedz.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl