Komentāri
Lietuvas Seima vēlēšanās uzvaru gūst “zaļie”, kas līdz šim bija opozīcijā
AP/ SCANPIX

Lietuvas Seima vēlēšanu otrajā kārtā uzvaru guvusi līdz šim opozīcijā bijusī uzņēmēja Ramūna Karbauska vadītā Zemnieku un zaļo savienība, liecina provizoriskie rezultāti.

Zemnieku un zaļo savienība izvirzījusies vadībā, Seimā iegūstot 56 deputātu mandātus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt bijušā Eiroparlamenta deputāta Gabriela Landsberģa vadītā opozīcijas partija Tēvzemes savienība – Lietuvas kristīgie demokrāti parlamentā ieguvusi 31 deputāta vietu.

Tikmēr premjerministra Aļģirda Butkeviča vadītā Sociāldemokrātiskā partija ieguvusi 17 mandātus.

Vēlēšanu pirmajā kārtā Opozīcijā esošās partijas Tēvzemes savienība un Zemnieku un zaļo savienība jau ieguva 40 vietas Seimā.

Lietuvas parlamentā pavisam ir 141 deputāts. Vēlēšanu otrajā kārtā bija jāsadala 68 deputātu mandāti vienmandāta apgabalos.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl