Lietuvas policijai izdevies notvert jaunieti, kurš policistiem atņēma Kalašņikova automātu

1 komentārs
Lietuvas policijai izdevies notvert jaunieti, kurš policistiem atņēma Kalašņikova automātu
Ekrānuzņēmums

Piesaistot helikopteru, vismaz 3000 policistu, robežsargu un specvienību, pēc vairāku stundu meklēšanas izdevies notvert 1991. gadā dzimušo jaunieti, kurš Lietuvas policistam atņēma Kalašņikova automātu un aizbēga, vēsta Lietuvas medijs 15min.lt.

Meklēšana ilga vairāk nekā piecas stundas. 24 gadus vecais vīrietis nogādāts psihologu aprūpē.

Lietuvas mediji ziņo, ka jaunietis atrasts kāda nama kāpņu telpā. Viņu ievērojuši iedzīvotāji, kas nekavējoties ziņojuši policijai.

”Viņš ir arestēts. Konfiscēts arī ierocis ar 30 patronām,” informē amatpersonas.

Jau vēstījām, ka ceturtdienas, 19. novembra, vakarā Viļņā no policijas aizbēga rokudzelžos saslēgts jaunietis ar psihiska rakstura problēmām.

Tiek ziņots, ka policija 1991. gadā dzimušo Igoru Molotkovu aizturējusi saistībā ar administratīvo pārkāpumu. Pēc aizturēšanas viņš kļuvis agresīvs un vienam no policijas darbiniekiem atņēmis Kalašņikova ieroci. Notikušā apstākļus noskaidros dienesta izmeklēšana.

Meklēšanas operācijā, kas notika Viļņas mikrorajonos, tika  iesaistīti 3000 policisti, specvienība, ugunsdzēsēji, kinologi ar suņiem un apsardzes darbinieki.

Kalašņikova ieroči Lietuvas policistiem tika izdalīti pēc terora uzbrukumiem Parīzē, kuros dzīvību zaudēja 132 cilvēki, bet vēl vairāk nekā 350 ievainoti.

1 komentārs